Желания
Добавьте товары в желания
График работы:

 Без выходных : 08:00–17:00

 

0
Мой заказ
Добавьте товары в корзину

Комментарии и отзывы о Mams family, где клиенты делятся своими мыслями об ассортименте товаров и обслуживании.

4.9
592 отзыва
Сортировка:
Замовляємо постійно дитячу суміш Hipp Organic Combiotic продукт якісний, в дитині добре засвоюється. Оперативне відправлення. Дякую.
Ответить
Вітаю. Задоволена що зробила замовлення суміші hipp organic combiotic 1(900)приємно що безкоштовна доставка. Швидка доставка,обслуговування супер. Я вам вдячна. 🌹🫶
Ответить
Ооооочень довольны обслуживанием, скоростью и конечно же подарками! Из всех фирм которые просматривали в течении недели, именно этой можем сказать искреннее спасибо.Наш выбор с любимым магазином магазином- сделан!Рекомендуем, я, муж и Маня)))
Ответить
Замовила суміш Hipp combiotik 2, дитячі макарони та захисну косметику від сонця. Все приїхало швидко та добре упаковано. 😃
Доставка кур'єром Нової пошти - Бомба послуга☺️😁😁
Дякую за ввічливий та добросовісний персонал, а також швидку доставку.
Рекомендую 🫠🙃😁
Ответить
Оперативна відправка, все сподобалось!
Ответить
Відправили швидко.Товар якісний
Ответить
Грудне вигодовування - це добре. Та інколи з ним не складається. Пізненько знайшла цей сайт, коли вже мали переходити на суміш 2. Та ціни й обслуговування беруть своє. )))👍😄Вчора отримала чергову посилку з сумішшю, все ціле, свіже). І знаєте, для мами в декреті, коли мало часу, доставка кур'єром (при замовленні 3-х пачок) або доставка у відділення Нової пошти (при замовленні 2-х) це Велика знахідка.
Дякую за наданий сервіс та ввічливий персонал.
Проплату зробила онлайн, 7000 до року, як вони правильно називаються.
За потреби, будемо ще замовляти тут.
Рекомендую😀😃😉
Ответить
Дякую вам 🩷💕 Все приїхало цілим і неушкодженим) Ціни дуже приємні) Ще буду купувати у вас)
Ответить
Карина Ластовенко , дякуємо за відгук.
Приходьте до нас ще.
Ответить
Черговий раз замовила суміш та дитячу косметику з доставкою кур'єром. Проплату зробила коштами єМалятко. Все оперативно та швидко. Дякую 😄.
Рекомендую👍👍
Ответить
Юрченко-Слюсаренко Наталія Олексіївна , ми щасливі, що ви задоволені. Чекаємо вас знову.
Ответить
Вперше зробила замовлення і дуже задоволена 👍замовляла суміш і пюре.все оперативно.Гарні ціни і швидка доставка.зїмо суміш😀 зробимо ще замовлення.!!Рекомендую.Гарних продаж🩷
Ответить
Ірина Стаднік , чекаємо вас у нас. Раді бути корисними.

Ответить
Магазин просто супер!!! Постійно замовляю суміш своєму синочку, пюрешки, каші і т.п. Тут найприємніші ціни, оперативне опрацювання замовлення, якісна упаковка на доставку, свіжі терміни придатності. Всім своїм знайомим рекомендую!
Ви - найкращий магазин!
Ответить
Впервые сделала заказ, всё очень оперативно)Очень всем довольна, спасибо большое 🤗
Ответить
Яніна Матвієнко , ми раді, що ви задоволені. Чекаємо нові замовлення.
Ответить
Щиро дякую Вам за якість товару та оперативність!
Ответить
Ніна , дякуємо вам, що ви з нами.
Ответить
Чудовий магазин, рекомендую!!! Ціни дуже адекватні на даний час, замовляла суміш для синочка) Опрацювали моє замовлення швидко, своє замовлення забрала вже на наступний день))) І дуже привітні працівники.
Цей магазин став одним із фаваритів до якого я ще звернуся за покупочками)
Ответить
Бушило Наталья, ми щасливі отримувати такі ваші відгуки. Приходьте до нас ще.
Ответить
Дуже задоволена замовленням! Замовляла дитячу суміш — все прийшло швидко, акуратно запаковано, з хорошими термінами придатності. Окремо хочу відзначити ввічливе обслуговування та швидкий зворотний зв’язок. Видно, що магазин дбає про своїх клієнтів і якість товару. Обов’язково буду замовляти ще й рекомендую іншим мамам!
Ответить
Заяецева Анастасія, ми працюємо для вас приходьте до нас ще.
Ответить
Дякую за надану допомогу та оперативність доставки суміші!!! Порадили, підказали та допомогли. Все прийшло акуратно запаковано!!!Дуже приємно та тепло спілкуються працівники!!! Обов'язково звертайтесь!!!
Ответить
Піддубна Тетяна Вікторівна , дякуємо за відгук. Ми раді, що ви задоволені.
Ответить
Магазин 10 з 10! Просто бубочки! Дуже швидка відправка! Дуже гарне пакування! Сервіс ! Ви любов ! Повернусь ще !
Ответить
Мартинюк Тетяна Олегівна , ми щасливі, що ви задоволені. Чекаємо нових замовлень.
Ответить
Дуже дякую!!!Гарний магазин і сервіс👍,швидко відповіли і відправили!!!До замовлення ще і в подарунок отримали дитяче печиво😍Буду замовляти ще😊
Ответить
Навроцька Тетяна Дмитрівна , ми чекаємо нових замовлень для вашої родини.
Ответить
Впервые сделала,тут заказ
Осталась очень довольна, 😁сервисом,быстрая доставка
Все качество приехало,не мятое, не побитое.✅️
В дальнейшем буду делать заказ тут,спасибо большое за помощью в выборе нужного товара для детей❤️

Ответить
Маковецкая Елизавета Игоревна, нам приємно, що ви задоволені. В нас багато цікавого та корисного для вас і вашої родини. приходьте до нас ще.
Ответить
Показать ещё 20 отзывов
Наверх